Doprava a platba

Dopravce GEIS - převod : 99 Kč 

Dopravce GEIS - dobírka: 124 Kč   

BRNO - Brněnský kurýr - převod: 60 Kč 

BRNO - Brněnský kurýr - dobírka: 80 Kč 

Dopravné zdarma nad 2.000 Kč.

Uvedené ceny za dopravu a platbu jsou včetně DPH.

Balné a jiné manipulační poplatky neúčtujeme. Snažíme se šetřit životní prostředí a používáme také obaly již jednou použité, vždy ale s maximální snahou o kvalitní a bezpečné zabalení.

 

E-shop Dudlíkárna.cz nedisponuje výzvedním místem.

 

DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta začíná běžet ode dne uzavření kupní smlouvy dle čl. 3.6 obchodních podmínek za podmínky, že prodávající obdrží veškeré podklady, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky, to neplatí v případě bezhotovostní platby ceny zboží.

Dodávka zboží je realizována dle dostupnosti zboží a provozních možností prodávajícího v co nejkratším termínu, obvykle do 2 pracovních dní, ve výjimečných případech, např. v období Vánoc, může být tato doba i delší, standardním rozvozem České pošty (není-li dohodnut jiný způsob přepravy/převzetí). Celková doba dodání obvykle nepřesáhne 14 pracovních dní. V případě delší lhůty k dodání zboží než 14 pracovních dní informuje prodávající kupujícího o této skutečnosti a společně se dohodnou na dalším postupu řešení objednávky. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže je zpoždění způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. V den odeslání zásilky obdržíte informaci o její expedici e-mailem nebo SMS.

Při platbě bezhotovostním převodem, je dodávka zboží realizována po připsání peněz na účet. Mezibankovní převod může trvat až 5 pracovních dnů. Zboží zasíláme zejména po území České republiky. Dodání mimo Českou republiku lze řešit individuálně. Objednávky přednostně vyřizujeme kompletně, v případě individuální dohody mezi kupujícím a prodávajícím lze postupovat i jinak. Zásilka se zbožím standardně obsahuje dodací list, návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list (pokud jej výrobce k výrobku přikládá).

Vaše Dudlíkárna

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.