Botičky Saling, Liliputi a doplňky Surtex

S přicházejícím podzimem obchůdek zateplujeme – novinkami jsou textilní doplňky do chladného počasí a hřejivé botičky + capáčky pro miminka a batolata.

Nejprve představíme značku Surtex - jedná se o českého výrobce, který staví na kvalitě výrobků z ovčí vlny, doplněné o další vlákna pro vyšší elasticitu. Jednotlivé doplňky nejsou nijak extra designově atraktivní, ale 100% funkční - máme odzkoušeno např. při nošení dětí na těchto návlecích na nožičky, dále vyberete ponožky, podkolenky i rukavice, jak pro děti, tak rodiče.

Teplé botičky pro miminka a capáčky pro batolata - to je značka Saling. Výborně jsou řešeny právě botičky, které jsou vhodné třeba do kočárku, sporťáku pod fusak při zimních procházkách. Botičky jsou dostatečně teplé - vyrobeny z hřejivé ovčí merino vlny.

Podobný sortiment, akorát jiné provedení od značky Liliputi (je známá pro nádherné motivy capáčků) - zařadili jsme zateplené botičkocapáčky ve více barvách i velikostech od 6 měsíců až do 3 let. Vnější materiál je pravá kůže a vystýlka z kroucené vlny "beránek".

   

  

 

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.