Minene doplňková výbava pro děti i mámy

Minene přichází s drobnými doplňky a výbavou pro miminka převážně textilní - hrací podložky, přebalovací tašky, bryndáčky, pyžamka, capáčky a další užitečné věcičky v pěkných barvičkách.

Značka Minene je drobná výbavička pro miminka původem z Velké Británie, v pozadí stojí tři obětavé a kreativní maminky, které se rozhodly vyrábět doplňkové věcičky pro nejmenší děti v pěkných líbivých barvičkách a zajímavém vzhledu, kde je kladen hlavně důraz na každodenní praktičnost takových doplňků.

Mezi nejoblíbenější věcičky od Minene patří hrací podložka pro miminka „3v1“, která slouží nejmenším dětem jako podložka s ohrádkou a později z hrací podložky 3v1 uděláte také minikřesílko pro děti již staršího věku, prostě ideální doplněk do dětského pokojíčku, který jen tak nevyměníte.
Dále jsme zařadili přebalovací tašky, které jsou šikovně univerzální a pověsíte je také na kočárek na cesty, také voděodolné bryndáčky pro miminka, nádherné dětské capáčky pro batolata, dětská pyžamka i pro miminka, zástěry a ponča / přehozy ke kojení, nebo fusak do kočárku a ještě pár dalších chytrých drobností.

Pokud se vám Minene doplňky líbí, jako vždy jsme vám na blízku a také rádi poradíme.

 

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.