Přebalovací tašky Lässig

Každou maminku potěší přebalovací taška moderního stylové designu, která nabízí variabilní použití a komfortní výbavu.

Přebalovací tašky Lässig můžete vybírat z mnoha designových kolekcí a všechny jsou vyrobeny z materiálu, který neobsahuje žádné škodlivé látky. Téměř všechny tašky Lässig můžete nosit v ruce, přes rameno a jednoduše zavěsit na kočárek.


Při výrobě přebalovací tašky Lässig Mix´n Match Bag, Green Label řady, byl použit recyklovaný polyester. Taška má originální design a mnohostranné využití. Samozřejmostí je skládací přebalovací podložka s omyvatelným povrchem, termoobal na kojeneckou láhev, hygienická taštička, nepromokavá uzavíratelná kapsa na mokré věci a integrovaná kapsa na mobil s karabinkou na klíče.

LaSSIG Taska Green Label Mixn Match Bag set

Elegantní taška Lässig Casual Messenger Bag může být nošena i do kaceláře a při "kočárkování" poskytuje stejný komfort jako klasická taška přebalovací. Poskytuje dostatečně velký prostor a design přední části lze měnit podle nálady.

 prebalovaci taska laessig casual messenger bag pres rameno laessig prebalovaci taska casual messenger line-up sand

 

Milovníci přírodních "indiánských" motivů v kombinaci s jemnou barvou najdou to pravé v kolekci přebalovacích tašek Lässig Vintage Shoulder Bag Ethno.

prebalovaci taska lassig vintage etno bag ruka

Tatínci mohou vybírat z tašek Lässig Tender Messenger Bag nebo Lässig Casual Sling Bag, která překvapí ležérním batohovým střihem a je vhodná také pro rodiče, kteří rádi s kočárkem sportují.

prebalovaci taska laessig tender messenger bag kocarek prebalovaci batoh LaeSSIG Casual Slim Bag zada

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.