Přírodní kosmetika Weleda

Bio kosmetika od známé značky Weleda pomáhá těhotným a kojícím maminkám i miminkům s hygienou a péčí o tělo, oblíbené jsou těhotenské masážní oleje, kojící čaj, krémy proti opruzeninám a další šetrné přípravky.

Přírodní bio kosmetika Weleda je vhodná pro děti, nejmenší miminka a celou rodinu, osobně máme s touto značkou ty nejlepší zkušenosti, doma využíváme snad většinu sortimentu – Weleda nezpůsobuje žádné podráždění dětské ani dospělé pokožky a neobsahuje alergeny.

Weleda přichází s kosmetikou již v období těhotenství – těhotným maminkám je určen olej na masáž hráze před porodem, který používají nastávající maminky několik týdnů před očekávaným termínem porodu pro zvýšení elasticity vnitřních svalů v pochvě jako prevenci proti natržení hrázky při porodu, doporučujeme aplikovat v rámci intimní masáže s partnerem.

Těhotenský pěsticí olej slouží k těhotenským masážím bříška, olej má pouze rostlinné šetrné ingredience a velmi jemnou vůni. opět doporučujeme masáže provádět s partnerem, který se bude dotýkat miminka přes Vaše bříško, což jsou nádherné chvíle plné lásky.

Těhotenský kojící čaj – je určen pro nastávající a kojící maminky, svým složením bylinek působí příznivě na zažívání a také úpravu tvorby mateřského mléka; máme odzkoušeno, že vlažný čaj chutná i miminkům.

Měsíčkový kojenecký krém skvěle působí na opruzeniny a kožní podráždění, vyrážky dětí, především v intimních partiích.

Měsíčková kojenecká koupel je krém určený ke koupání a omývání dětí, krém nepění, ale velmi dobře se roztírá na tělíčku, má  jemnou vůni a kůžička je po takové koupeli nádherně hebká a jemná, opět doporučujeme.

V naší nabídce máme ještě další kosmetické výrobky od Weledy, můžeme Vám s výběrem také poradit.

 

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.