SOUTĚŽ O NUK LÁHEV DISNEY DONALD

Soutěž o Nuk láhve Disney Donald


Soutěž probíhá od 2.3.2016 do 16.3.2016

Podmínkou pro zařazení do soutěže je poslat fotografii Vašeho dítěte při krmení.

Soutěžní fotografie (pouze 1) posílejte na email obchod@dudlikarna.cz nejpozději do 16.3.2016, do předmětu mailu napište Disney Donald.
Podmínkou pro zařazení do soutěže je uvedení Vašeho jména, doručovací adresy a telefonního čísla. Tyto údaje budou použity pouze pro interní potřeby firmy.

Výhrou je NUK FC Láhev PP Sports Cup Disney Donald 450ml, SL Push-pull pítko.

Fotografie, které budou do soutěže přijaty, budou průběžně zveřejňovány na sociální síti www.facebook.com/dudlikarna

Vyhodnocení soutěže proběhne 23.3.2016

Dvě nejoriginálnější fotografie ohodnotíme Nuk lahvičkami Disney Donald buď v červené nebo modré barvě.

Výherce bude kontaktován do sedmi dní od vyhlášení výsledků.

Výhry budou rozeslány v další objednávce.

Firma Dudlikarna.cz, se sídlem Merhautova 131, 61300 Brno IČ: 68598815 – organizátor soutěže a zároveň provozovatel internetového obchodu Dudlikarna.cz si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí soutěže a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použit Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.


Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní rozmazané fotografie, nesplnění tématu soutěže…). Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

+ nuk diesney 450ml 2-300x300

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.