Značka Nuvita a polohovací židlička Zopa

Z letních novinek jsme přidali značku Nuvita - ocení kojící maminky i děti s respiračními potížemi.

Pro maminky s kojenými dětmi jsou dostupné prsní polštářky a vložky do podprsenky - polštářky chladí v případě nateklých prsou a vložky zamezují samovolnému odtíkání mlíčka z prsíčka.

Když zmiňujeme kojení, máme zde kojící polštář Dreamgenii, který je zároveň dobře polohovací do postele, vhodný již pro těhotné maminky. Posléze může zůstat součástí vybavení domácího prostředí k lenošení apod.

Zajímavým produktem, který rozhodně ostatní v nabídce běžně nemají, neboť se již jedná o zdravotnickou oblast, je cestovní ultrazvukový inhalátor již pro nejmenší děti. Bohužel nemoci, nebo dychací obtíže se nevyhýbají člověku již od narození a tento pomocník do kabelky, nebo tašky bude snadno po ruce. Pokud řešíte problematiku takových zdravotnách omezení, máte co vybírat.

Od Nuvity dále vyberete kosmetickou tašku pro děti i dospělé, cestovní ohřívač lahví, dětský digitální teploměr (i do vody)nebo zvlhčovač vzduchu. Více na stránkách výrobce NUVITA.

 nuvita nabidka produktu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Rostoucí jídelní židlička - snadné zvyšování polohy podle růstu dítěte, základní konstrukce ze dřeva dvou barevných provedení.

 jidelni rostouci zidlicka zopa grow up

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.