Polohování, zavinování a nošení

Polohování miminka je důležitou součástí péče o nedonošené miminko, polohovací pomůcky pro miminka proto nesmí v naší nabídce chybět. Skvělým prostředkem, který poslouží nejen v prvních fázích života, je polštář Babyvak Hádek a další polštáře a pytle s náplní pohankovou nebo oblíbenými EPS kuličkami.

Polohovací pomůcky v podobě takovýchto polštářů jsou důležité pro bazální stimulaci. Koncept bazální stimulace je způsob ošetřující péče, která se orientuje na všechny oblasti lidských potřeb a tím podporuje vývoj pohybových, komunikačních a interakčních schopností. U nedonošených dětí je velmi úspěšným způsobem, jak co nejvíce zlepšit jejich zdravotní stav.

Vývoj termoregulace trvá u nedonošených miminek déle, a je proto potřeba je dobře chránit před prochladnutím. Pro usnadnění vaší práce při chystání se ven nebo cestování, nabízíme dětské rychlozavinovačky Babyvak Jiří Pech v letní a zimní variantě.

Jejich používání je snadné díky zapínání na suchý zip. Tyto zavinovačky pro miminka, české produkce, jsou vyrobeny z mykané ovčí vlny, která je zpracována pouze ručně. Dětská zavinovačka je hřejivá a můžete ji používat doma i na cestách. V rozloženém stavu potom dobře poslouží jako hrací deka, přebalovací podložka nebo přikrývka.

 

 

Rodiče ostatních dětí byly rychlejší a zboží této kategorie momentálně vykoupili. Máme ale dobrou zprávu, časem bude určitě opět doplněno.

Pokud máte o nějaké konkrétní zboží zájem, neváhejte nás kontaktovat: info@dudlikarna.cz

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.