Potřeby pro nedonošená miminka

Kategorie pro rodiče nedonošených miminek, která přišla na svět dříve, nebo s nízkou porodní váhou, či z nějakého jiného důvodu nemohou odejít s rodiči z porodnice a potřebují speciální péči.

Dobře víme, jak je v těchto chvílích těžké najít potřebné pomůcky pro dříve narozená miminka a jak je vzácný čas rodičů, kteří raději stráví čas u svého miminka, než hledáním pomůcek po obchodech.

Nabídku výbavy pro nedonošená miminka postupně rozšiřujeme. Už teď však najdete v našem obchůdku pomůcky k podpoře kojení a péči o prsa maminky, výživě nedonošených miminek, pomůcky k přebalovánípolohování miminek. Nechybí ani dudlíky pro nejmenší nebo muchláčci, kteří mohou miminku přinést alespoň malou úlevu od prožívaného stresu, vnímáním energie dárku od rodičů a rodiny. Najdete zde i nabídku zavinovaček z ovčího rouna, které jsou vynikající pro miminka s nevyvinutou termoregulací a pomůcky ke zrakové stimulaci miminek, která potřebují speciální péči k podpoře zrakových dovedností. Důležitá je také kosmetika k masážím předčasňátek nebo k péči o velmi citlivou pokožku předčasně narozených miminek.

 

 

Nejprodávanější

75
455175455
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem


Jasánek - sprej na čištění vzduchu Eoné pomáhá k pročištění a...


Ušetříte: až 16 Kč (–10 %)

od 149 Kč

Mandlový olej lisovaný za studena Eoné vhodný od narození k baby...


Ušetříte: 195 Kč (–30 %)

450 Kč

Balzám zamezuje osychání a vysychání rtů, především i ve slunečném...

75 Kč

Jojobový olej lisovaný za studena všestraně použitelný, zpomaluje...

450 Kč
 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.