Bambino Mio

Manželé Guy a Juy prodávali své první látkové pleny od roku 1997, nejprve formou zásilkové prodeje v Anglii a postupně se značka stala díky své pověstné kvalitě známá po celém světě. Myšlenka ekologického látkování vznikla již o pár let dříve.

Značka Bambino Mio klade důraz na kvalitu, pohodlí, styl a ulehčení rodičovských starostí. Za 20 let své existence se rozrostla nejen rodina o 3 děti, ale také firma, která získala více než 50 ocenění a prodává se více než v 70 zemích.

V obchůdku Dudlikarna nabízíme látkové plenky "vše v jednom" AIO Bambino Mio MioSolo nebo svrchní kalhotky Bambino Mio MioSoft v kombinaci s vícevrstvými vkládacími plenkami Bambino Mio MioSoft OneSize a biologicky odbouratelnými separačními plenkami Bambino Mio OneLife.

Doporučujeme také unikátní dezinfekční prostředek k namáčení nebo praní látkových plen Bambino Mio Fresh. Nabízíme také cenově výhodné sady látkových plen, například Startovací sada Bambino Mio MioSoft již nevyžaduje další nákupy základních látkovacích potřeb.

Žádné produkty od výrobce Bambino Mio nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.