Britax Römer

Celosvětově známá značka vznikla již v roce 1978 sloučením britského výrobce Britax a německého protějšku Römer.
Značku vystihuje slogan „maximální bezpečnost dětí v provozu na silnici“, který v plné míře aplikuje na své výrobky a tím si neustále získává pozitivní ohlasy u rodičů i odborníků na bezpečnost.
Sortiment Britax Romer zahrnuje: dětské autosedačky (včetně autosedaček pro novorozence), dětské sedačky na jízdní kola a kočárky, dále kompletní cestovní systémy pro malé děti (kočárky v trojkombinaci apod).

Značka také na trh přichází s inovativními řešeními, které přejímají i další výrobci. Zmíníme např. systém Isofix nebo Trifix (Isofix+).

Důkazem propracované ochrany a bezpečnosti dětí je i vlastní systém pro crash-testy, jaké se používají v automobilovém průmyslu. Díky tomu výrobce splňuje velmi přísné technické normy ISO TS 16949. Jednotlivé výrobky získávají také přední hodnocení od německých ADAC testů, pověstných svojí náročností.

Systém Isofix

Byl to právě výrobce autosedaček Britax Römer, který společně s automobilkou Volkswagen vyvinul systém bezpečnějšího zajištění autosedaček ve vozidlech. Ve zkratce se jedná o pevnou spojovací jednotku s upevňovacími body („kovová oka“) pro co nejbezpečnější montáž dětské autosedačky ve vozidle.
Technika Isofixu minimalizuje chybu při montáži autosedačky a zajišťuje optimální ochranné působení pevným spojením mezi autosedačkou a vozidlem.

Nyní Isofix používá na jedné straně většina značek osobních aut a na straně druhé výrobci autosedaček a to díky své jednoduchosti a kompatibilitě.

Upozornění: veškeré výrobky značky Britax / Römer odebíráme od oficiálního distributora pro ČR, díky tomu zajišťujeme bezproblémový servis a případné reklamace.

Žádné produkty od výrobce Britax Römer nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.