Kikko/Xkko

Firma Kikko je malá česká rodinná společnost, která se na českém a slovenském trhu objevuje od roku 2000. Během následujících let společnost navyšuje svůj sortiment z bavlněných dětských plen o mušelínové, bambusové pleny, osušky a nebělené pleny. V roce 2009 přidává do svého sortimentu výrobu ekologických produktů (dětské hračky pro nejmenší a dětské nádobí) a svůj sortiment nabízí i prostřednictvím drogérií DM Drogeriemarkt. Základem výrobků ekologické řady je speciální biopolymer z kukuřičného škrobu s filozofií společnosti "bezpečnost, nezávadnost, ekologičnost a biodegradabilita".

Kikko se také v průběhu let úspěšně účastní českých i mezinárodních textilních veletrhů a při výrobě nových produktů a potisků spolupracuje s českou výtvarnicí Vendulou Hegerovou. Posledním rozšířením sortimentu je výroba jednorázových ekologických kompostovatelných dětských plen. V neposlední řadě pro svou expanzi na evropský trh využívá společnost rebrand původní značky na XKKO.

Zboží se značkou KIKKO je pravidelně kontrolováno, vlastní všechny potřebné atesty Textilního zkušebního ústavu, případně Státního zdravotního ústavu a splňuje všechny parametry dané vyhláškou MZ č.84/2001 Sb., která specifikuje požadavky na zboží pro děti do 3 let. Značka KIKKo získala také jako jedna z prvních firem jakostní ocenění Česká kvalita/Quality zone.

V našem obchůdku najdete téměř celý sortiment společnosti KIKKO/XKKO. Velmi oblíbený je dětský ekologický příbor, dětské bambusové slintáčky-šátečky nebo ekologické separační pleny.

Žádné produkty od výrobce Kikko/Xkko nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.