Lovi

Filosofií polské značky LOVI je propagace a podpora aktivního rodičovství, vývoje dětí a budování vzájemného vztahu mezi rodiči a jejich dětmi za pomoci boje s mýty a tradičními představami společnosti.

Značka LOVI je odpovědí na měnící se potřeby rodičů, kdy při výrobě spolupracují týmy lékařů z oblastí neonatologie a neurolopedie. Inovované výrobky jsou v praxi pravidelně testovány v dětských poradnách a porodnicích.
V naší nabídce vyberete: tréninkový a nevylévací hrníček s membránou, s pítkem, kojenecké láhve, termoobaly na dětské láhve, gelové a další ohřívače dětské výživy a stravy, program na podporu kojení a péče o prsa kojící maminky.

Silikonová šidítka výrobce Lovi, vyvíjel dlouhodobě tým odborníků, s ohledem na zdravý vývoj dětské ústní dutiny, mají anatomický tvar a nabízíme je v mnoha líbivých vzorech, například šidítka v motivu Lovi Hot Cold.

Všechny výrobky značky LOVI jsou zároveň vyrobeny z bezpečných a hygienicky nezávadných materiálů, které splňují potřebné stanovené normy, upravující množství vyluhovaného BPA ve výrobcích dostupných na území ČR a v zemích EU. Lovi se zaručuje, že jejich výrobky neobsahují problematickou sloučeninu BPA – bisfenol A.

Žádné produkty od výrobce Lovi nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.