Medela

Heslo značky Medela zní: "Přirozená podpora kojení"

Medela je švýcarskou značkou, která se během 50 let postupně rozvinula z malé rodinné firmy na mezinárodně uznávanou firmu, jenž se zabývá výrobou profesionálních odsávaček a zdravotnických vakuových systémů. Cílem firmy Medela je, kvalitní výrobou produktů a následnou podporou matek a ošetřujících profesionálů, zlepšení zdravotního stavu předčasně narozených dětí. Uvědomuje si přirozenost a nenahraditelnost mateřského mléka, podporuje výzkum a vyrábí certifikované výrobky s přísnými ISO normami. Výrobky značky Medela jsou také doporučovány Laktační ligou.

V našem obchůdku můžete vybírat z produktů značky Medela, např. velmi kvalitní manuální a především elektrické dvoufázové odsávačky mateřského mléka jako Medela Swing a Medela Freestyle, speciálně tvarovanou kojeneckou láhev pro kojené děti Medela Calma, lahvičky na uchovávání a přepravu mateřského mléka, pomůcky k alternativnímu podávání mateřského mléka, např. nástavec na stříkačku Finger, kelímek BabyCup, láhev ze silikonovou lžičkou SoftCup, lahvičku s cévkami Suplementor, chrániče a formovače bradavek, těhotenské spodní prádlo a další sortiment.

Firma Medela také uvedla na trh speciálně vyvinutý systém k podávání, fortifikovaného nebo odstříkaného mateřského mléka, Medela Calmita Starter a Advanced, předčasně narozeným dětem. Náš obchůdek je schváleným internetovým prodejcem značky Medela a najdete u nás kompletní nabídku náhradních dílů Medela. Samozřejmostí je odborné poradenství související nejen s výběrem vhodného produktu Medela.

Žádné produkty od výrobce Medela nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.