T-tomi

Chystáte se použít látkové a bambusové pleny u svého dítěte, protože budou ekonomické – úsporné pro rodinný rozpočet i při použití u dalších ratolestí a zároveň méně zatěžující přírodu kolem vás? Rádi byste si vybrali takové pleny a další potřebné doplňky pro nejmenší děti od české značky?
Mezi takové firmičky patří T-tomi, které jde vlastní cestou ve výrobě látkové výbavičky pro miminka a batolata. V nabídce si vyberete látkové pleny, osušky, koupací žínky a bryndáky, celou nabídku mají v nádherných barvičkách a vzorech.    

Specialitou jsou výrobky z čím dál více populárního bambusového vlákna, které je dováženo ze své tradiční domoviny z Asie, v Česku se zpracovává bambusové vlákno na textilní tkaninu – kvalita zpracování bambusové tkaniny je zaručena, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži sebe i dítěte –sortiment obsahuje bambusové pleny a bambusové osušky. Ve zkratce připomeneme výhody bambusového vlákna, jak jej popisuje Wikipedia.org: „Výrobky mají měkký omak, téměř hedvábný lesk, mohou nasávat až čtyřikrát více vlhkosti než bavlna, dobře odolávají bakteriím a vynikají schopností neutralizovat zápach“ (pozn.: výsledná kvalita bude záležet také na kombinaci a zpracování dalších druhů vláken v tkanině).

Závěrem dodáme, že T-tomi vlastní na své výrobky všechny atesty zaručující jejich nezávadnost.

Žádné produkty od výrobce T-tomi nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.