Träumeland

Mnozí rodiče si myslí, že kvalitní dětské matrace do postýlky jsou nejlepší s výplní z kokosových vláken, pohanky a podobných přírodních materiálů. Bohužel opak je pravdou a to kvůli tomu, že v těchto sice přírodních, ale biologických materiálech s radostí přežívá až moc různých organismů, dá se říci parazitů. Navíc pokud se dítě počůrá, což se u nejmenších dětí stává, tak čůránky protečou a nakrmí další mikroživočichy. To je prostý fakt.

Pokud i přesto máte zájem o dětskou matraci z kokosových vláken, máme je také v nabídce.


Proto jsme se poohlédli po značce Träumeland - rakouském výrobci, který vyrábí poctivě velmi kvalitní dětské matrace do postýlek a postelí kojenců i větších dětí z dlouhodobě nezávadných a zdravých materiálů, které se dobře udržují a rodiče i děti jsou maximálně spokojeni.

V nabídce jsou také vícevrstvé potahy, chrániče a prostěradla na dětskou matraci.

Heslem výrobce Träumeland je "trvalá udržitelnost" nejen ve smyslu zdravého prostředí pro klidný a nerušený spánek našich "zlatíček" - vytápění výrobny zemským teplem a peletkami, efektivní zpracovávání odpadu při další výrobě nebo ke zdroji energie, regionální materiály a suroviny - minimalizace přepravních nákladů, zdravé pracoviště pro zaměstnance a prostředí pro pracující matky (30 flexibilních modelů docházky).

Žádné produkty od výrobce Träumeland nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.