Tula

Nosítko Tula má za sebou docela zajímavý příběh, za kterým jak jinak, stojí rodiče (tehdy ještě svobodná dvojice) původem z Vientamu a Polska, kteří studovali v USA a poté cestovali po světě. Inspirací k tvaru nosítek bylo nošení dětí v zemích s tradicí a to především z jižní Ameriky a také Vietnamu.

Nosítka Tula si prošla zkouškou kvality, pohodlí a praktičnosti při nošení maminkami i tatínky po celém světě a tudíž patří k oblíbeným na našem trhu. Jak sděluje zakladatelka Ula, přejí všem rodičům na cestě rodičovstvím mnoho spokojených zážitků s nosítky.

Nabídka nosítek Tula vyhovuje zdravému ergonomickému nošení dětí od narození až nošení velkých dětí. Pro ty nejmenší je vhodná novorozenecká vložka do nosítka, pro maximální pohodlí těch velkých dětí pak praktické rozšíření sedáku nosítka Free to Grow. Základní řada nosítek a také řada vyvinutá především pro nošení velkých dětí nabízí krásné a veselé vzory potahů. Batolecí nosítko Tula Toddler patří nosítka s největší šířkou čelního panelu, dostupných na trhu.

Žádné produkty od výrobce Tula nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.