Weleda

Vznik značky Weleda je spojován s nemocniční a farmaceutickou laboratoří, která v koncepci s antroposofickou medicínou vyrostla v celosvětově známou firmu.

Weleda představuje přírodní kosmetiku v kvalitě BIO pro děti, maminky i těhotné a vůbec celou rodinu (součástí nabídky jsou tělové a sprchové krémy, vlasová kosmetika, intimní hygiena, bylinkové a kojící čaje, vůně, masážní olejíčky včetně pro masáž hráze, přísady do koupele, péče pro těhotné, kojicí ženy, děti a mnoho dalšího).
Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Koncepce komplementární medicíny, tedy celostně působící léčiva stimulující organismus, aby se vyléčil sám podtrhuje také firemní motto "V souladu s člověkem i přírodou".

Weleda je značka reagující na požadavky zákazníků, spolupracovníků i partnerů s odrazem lásky a respektu k přírodě. Při výrobě dodržuje nejvyšší standardy kvality pro bio kosmetiku a většina rostlinných surovin je pěstována v ekologickém zemědělství a léčivé rostliny jsou pěstovány ve vlastních zahradách.

V našem obchůdku najdete bio kosmetiku značky Weleda, zaměřené především na péči o citlivou dětskou pokožku, těhotné a kojící ženy, kterou naše rodinka používá ke každodenní péči. Na podporu kojení můžeme také doporučit odzkoušený a účinný Čaj pro kojící ženy.

135
2991135299
 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

WELEDA Zklidňující kojenecký krém

Zklidňující tělové mléko Weleda pečuje o podrážděnou a citlivou...

249 Kč
WELEDA Čaj pro kojící ženy porcovaný

Čaj pro kojící ženy Weleda je vyroben z rostlin, které pocházejí z...

135 Kč
WELEDA Olej na masáž prsů

Olej na masáž prsů Weleda jemně voní a při masáži prokrvuje a...

299 Kč
WELEDA Měsíčková kojenecká koupel

Měsíčková kojenecká koupel Weleda je ideální kosmetika pro miminka...

299 Kč
 
WELEDA Měsíčkový kojenecký krém

Měsíčkový kojenecký krém Weleda pomáhá účinně chránit jemnou a...

199 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.